Chata

Rekreačná rybárska chata MsO SRZ Bratislava V.

Chata sa nachádza cca 50 km od Bratislavy pri obci Gabčíkovo. Na ľavej strane od odpadového kanála vodného diela Gabčíkovo smerom ku starému korytu Dunaja v chatovej oblasti do ktorej vedie asfaltová cesta, takže prístup autom je bezproblémový s možnosťou parkovania priamo na pozemku pri chate.Chata je situovaná v tichom lesnom prostredí na pozemku, ktorý je obklopený množstvom dunajských ramien, kaskád a zákutí. Rybári rôznych zameraní si tu prídu na svoje, či už hľadajú pokoj a relax v lone prírody, alebo naopak akčnú rybačku, nakoľko každý si tu nájde lokalitu vhodnú na ten či onen spôsob lovu. Chata poskytuje možnosť ubytovania pre max. 20 ľudí. Na prízemí je malá kuchynka, z ktorej sa vstupuje do dvoch izieb a kúpeľne. V kúpeľni sa nachádza WC so sprchovacím kútom. Na poschodí je taktiež malá kuchynka, kúpeľňa a dve izby.

Cenník ubytovania 2017:

Členovia MsO SRZ Bratislava V.
1 osoba/1 noc – 5 €
Ich deti do 15 rokov
zdarma
Ich deti nad 15 rokov
1 osoba/1 noc – 5 €
Členovia SRZ iných organizácií
1 osoba /1 noc – 7 €
Ich deti do 15 rokov
1 osoba /1 noc – 3 €
Ich deti nad 15 rokov
1 osoba /1 noc – 7 €
Nečlenovia SRZ
1 osoba /1 noc – 10 €
Deti nečlenov do 15 rokov
1 osoba /1 noc – 5 €
Deti nečlenov nad 15 rokov
1 osoba /1 noc – 10 €
(K ubytovaniu sa pripočítava daň za ubytovanie v zmysle VZN obce Gabčíkovo.)

Máte záujem?
Ubytovanie sa rezervuje telefonicky na tel. čísle 0911 765 129p. Kotlár, alebo na internetovej stránke SRZ Bratislava V.

Storno podmienky
Zákazník má právo odstúpiť od zmluvy kedykoľvek pred začiatkom čerpania služieb. Oznámenie o odstúpení od zmluvy pošle poštou, prípadne doručí iným preukázateľným spôsobom na adresu prevádzkovateľa. Účinky odstúpenia od zmluvy nastávajú dňom doručenia písomného oznámenia na adresu prevádzkovateľa. Zákazník je povinný zaplatiť prevádzkovateľovi zmluvné pokuty, ktorých splatnosť nastáva ihneď.

  • 30 – 11 dní pred nástupom 20% ceny pobytu
  • 10 – 4 dní pred nástupom 50% ceny pobytu
  • 3 – 1 dní pred nástupom 90% ceny pobytu
  • v deň nástupu 100% ceny pobytu

So stornovanou kapacitou môže ubytovateľ voľne disponovať.

Za odstúpenie od zmluvy zo strany zákazníka sa tiež považuje:

  • zákazníkom požadovaná zmena zmluvy (zmena termínu pobytu a počtu osôb), ak nebude zo strany prevádzkovateľa uskutočniteľná
  • ak je v dôsledku zmeny počtu osôb na izbe izba obsadená vyšším počtom osôb, než bolo dohodnuté v zmluve, sú zostávajúci zákazníci povinní zaplatiť cenu za pobyt príslušného počtu podľa platného cenníka dodatočne v pokladni v kancelárii MsO SRZ Bratislava V.

V prípade, že zákazník v priebehu pobytu svojvoľne zruší časť pobytu alebo nevyčerpá zo zaplatených služieb, nemá nárok na finančnú náhradu za nečerpané služby.

Rybárska chata Gabčíkovo- Ubytovací poriadok

Predseda: JUDr. Rastislav Rybár, v.r.

Tajomník: Mgr. Marianna Jankovičová, v.r.